Украина, г. Ужгород,

просп. Свободы, 42

+38 (068) 324-71-66

+38 (099) 324-71-66

testum@ukr.net

З кожним роком технології розвиваються і розвиваються, розвиток сегменту ринку "воріт" не є винятком, на зміну традиційним гаражним воротам прийшли секційні ворота. У чому ж справжня вигода і відмінність від інших гаражних воріт?

 

По-перше, зручність і економія місця. Конструкція секційних воріт наступна - полотно воріт, що складається з сендвіч-панелей по напрямних йде під стелю. Таким чином, Ви не обмежені в ширині простінка (як у випадку з відкатними воротами), і в просторі перед в'їздом (що важливо для розпашних воріт). Крім того, в разі рясного випадання снігу, слід чимало потрудитися з лопатою в руках для того, щоб просто відкрити розсувні ворота. У випадку з секційними воротами такої проблеми немає.

 

 

Гаражні ворота Ужгород

Реальна вигода секційних воріт!

По-друге, безпека. Якщо розсувні ворота в Вашому гаражі не обладнані автоматикою, то будь-який сильний порив вітру може зачинити стулку, пошкодивши при цьому автомобіль, якщо він раптом виявиться в отворі, або травмувати людину, що опинилася на шляху стулки (проте, для уникнення такої загрози ми можемо укомплектувати розпашні ворота надійною автоматикою) У секційних воріт такої загрози не виникає з огляду на те, що вітрове навантаження практично не робить ніякого впливу на відкривання і закривання воріт. Крім того, полотно воріт надійно фіксується в будь-якому положенні.

 

І наостанок, можна сказати про енергозберігаючі особливості секційних воріт. Традиційні гаражні ворота, як правило виготовлялися із звичайного листового металу, який відверто погано захищає від зовнішнього кліматичного впливу. Секційні ворота, завдяки використанню сендвіч-панелей і регулюванню щільності прилягання панелей до отвору, забезпечують збереження свого мікроклімату в гаражі незалежно від погодних умов на вулиці.

 

Таким чином, стає очевидним той факт, що секційні ворота мають цілу низку переваг перед іншими видами гаражних воріт. Секційні ворота - це зручність, безпека і економія.

 

Гаражні ворота Ужгород

Украина, г. Ужгород,

просп. Свободы, 42

+38 (068) 324-71-66

+38 (099) 324-71-66

testum@ukr.net