СТВОРЮЄМО ІДЕАЛЬНУ ПАРКУВАЛЬНУ ЗОНУ З ВИКОРИСТАННЯМ ВИСУВНИХ БОЛЛАРДІВ

Для перекриття ділянок дороги застосовується різне контрольно-пропускний обладнання. Найбільш швидкодіючими і зручними варіантами є електричні шлагбауми і висувні болларди. Обидві категорії товарів характеризуються широким асортиментом моделей з різними технічними можливостями і списком опцій. І автоматичні шлагбауми, і паркувальні обмежувачі-болларди ефективно застосовуються для регулювання транспортного потоку. Кожне з рішень може стати оптимальним для конкретної ситуації, але для початку необхідно розібратися, у чому вони схожі і чим відрізняються.

Коментарів

Проведення живлення для відкатної автоматики

В одній із попередніх статей ми розглянули вимоги до підготовки електропроводки для розпашних моторів, а сьогодні розповімо про особливості розведення кабелів до відсувної автоматики. 

Коментарів

Як вручну відкрити ворота при відключенні електрики

Немає нічого дратівливого, ніж зіткнутися в самий невідповідний момент із ситуацією, коли відключили електрику планово або позапланово, а вам необхідно відчинити гаражні двері. Або ж кудись зник пульт управління, виникла надзвичайна ситуація, яка потребує якнайшвидшого відкриття воріт. Ця неприємність знайома багатьом, тому далі пропонуємо кілька варіантів рішень, як у ручному режимі відкрити різні види автоматичних воріт.

Коментарів

Як вибрати ворота для приватного будинку?

Як вибрати ворота для приватного будинку?

Безпека та комфорт у приватному будинку залежать від того, якою будуть ворота. Покупку ускладнює не лише це. Ціна, складність та типи конструкції, різноманітність моделей роблять вибір справді непростим.

Ми допоможемо вам розібратись. Читайте статтю, щоб зрозуміти, які вибрати ворота для будинку, дачі чи іншого об'єкта. Різні види воріт (розпашні, відкатні) підходять під різні об'єкти і, звичайно, бюджет.

Коментарів