Кожен день ми стаємо кращими завдяки Вам ― «Тестум-UA»

Наші покупці відзначають стильний дизайн, функціональність і високу якість товарів «Тестум-UA», завдяки широкому асортименту продукції яка доступна в інтернет-магазині. В даному розділі ви можете ознайомитися з відгуками тих, хто вже використовує ворота, ролети або автоматику найкращих брендів.

Залишити відгук

Відгук 1

Оцінка 5

29 Кві 2024

Гарно дякую фірмі Тестум, за гарно виконану професійну роботу, злагоджена робота усієї команди: від консультації, заміру до монтажу. Показали, що є кращими в своїй діяльності, гаражні ворота просто бомба... Колір чудово підійшов під дизайн будинку. Ми з чоловіком ДУЖЕ задоволені )

Читати повністю Згорнути

Відгук 2

Оцінка 5

28 Кві 2024

В цій компанії працюють дуже швидко, як тільки заміряли, вже через пару днів ворота були втановленні ) хлопці монтажники профі свого діла! Власне в офісі всі привітні, дуже гарно обслуговують.

Читати повністю Згорнути

Відгук 3

Оцінка 5

26 Кві 2024

Гарна автоматика за свою ціну. Легка в установці. Головне виконує свої функції. Подивимося як вона буде працювати через декілька років, а поки що, працює гарно. Дякую за швидкий монтаж та хороше відношення.

Читати повністю Згорнути

Відгук 4

Оцінка 5

25 Кві 2024

Придбав у вас автоматику для воріт Гант. Неймовірно зручне рішення. Швидко відкриває та закриває ворота, забезпечує безпеку. Дуже задоволений!!!

Читати повністю Згорнути

Відгук 5

Оцінка 5

16 Кві 2024

Знаходжуся в Львові купив автоматику через добу отримав (сплатив на картку), через два дні надіслали людину культурно красиво все. Дякую дуже приємно працювати. Усім рекомендую до співпраці даного виконавця Тестум-UA!!! Бажаю процвітання та хороших клієнтів!

Читати повністю Згорнути

Відгук 6

Оцінка 5

12 Кві 2024

Все чудово все сподобалось - від консультації менеджера до монтажу. Хлопці молодці приїхали доволі швидко. Роботу виконали швидко і акуратно встановили. Дякую.

Читати повністю Згорнути

Відгук 7

Оцінка 5

29 Бер 2024

Замовив автоматику для воріт, щоб уже не бігати відривати, закривати, дуже зручною. Роботою компанії Тестум-UA дуже задоволений, рекомендую! Швидко, якісно, а головне доступно. Автоматику брав фірми GANT.

Читати повністю Згорнути

Відгук 8

Оцінка 5

29 Бер 2024

Відмінна робота!!! Хочу подякувати компаніі Тестум за неймовірно гарні гаражні ворота!! Ви справжні професіонали свого діла!!! Менеджери проконсультують вас повністю: починаючи від вибору закінчуючи фурнітурою. Монтажники, в свою чергу, швидко та якісно іх установлять!!! Дякую за замовлення та сервіс!!

Читати повністю Згорнути

Відгук 9

Оцінка 5

07 Бер 2024

Нарешті завершено монтування автоматики для наших воріт! Дуже вдячні команді Testum-UA за професійну, швидку та якісну роботу. Підібрали комплект автоматики BFT Deimos AC A600 в кількості 2 одиниці. Зібрали та змонтували доволі швидко - за лічені години. Все працює на ВІДМІННО! Рекомендую даного підрядника, як надійного партнера!!!

Читати повністю Згорнути

Відгук 10

Оцінка 5

05 Бер 2024

Збудував будинок і хотілося більш зручнішого заїзду вдвір. Компанію Тестум порекомендували хороші знайомі. Зателефонував, прокунсультували та порадили встановити автоматику на ворота фірми BFT. Усі роботи було виконано фахівцями точно вчасно. Автоматика працює, як і було обіцяно — без збоїв, навіть якщо електроенергію відключили. Якість робіт і самих воріт перевершили очікування. Якщо хтось має сумніви — звертайтеся і ви не пошкодуєте!

Читати повністю Згорнути