Можливі два варіанти:

  1. За наявності додаткового входу (окремих дверей), можна потрапити до приміщення та перевести електропривід у ручний режим (детальний опис в інструкції);
  2. За відсутності дверей необхідний зовнішній розчіплювач. Його встановлюють у процесі монтажу електроприводу. Зовнішній розчіплювач переводить електропривод воріт у ручний режим.
У процесі підйому та опускання стріли шлагбауму на основу припадає велике навантаження. А отже, основа має бути досить міцною. У нашій компанії завжди виготовляється металева основа, яка згодом бетонується. Така основа дозволяє змонтувати шлагбаум вище за рівень землі або асфальту. Воно має естетичний вигляд, захищає тумбу шлагбауму та його внутрішні компоненти від вологи, а отже, і термін експлуатації шлагбауму триватиме.
Насамперед, це залежить від моделі шлагбауму. Деякі шлагбауми комплектуються лише одним типом стріл, прямокутного, круглого чи овального перерізу. Прямокутні чи квадратні стріли комплектуються демпфером безпеки. А круглі стріли при піднятому вертикальному положенні менше зазнають вітрових навантажень. Основна маса стріл, або як їх ще називають, «рейки шлагбаумні», виготовляються з алюмінію. Тому вони не іржавіють і мають малу вагу.

Фотоелементи – це система активної безпеки, яка забезпечує безпеку під час роботи автоматичних систем, таких як: шлагбауми, автоматичні ворота тощо. Компоненти даної системи формують між собою невидимий людському оку промінь в інфрачервоному світлі, утворюючи при цьому замкнутий ланцюг. При перетині цього променя ланцюг розривається і шлагбаум не опуститься на автомобіль або людини, що проходить повз.

Фотоелементи безпеки рекомендується встановлювати у місцях громадського користування. Вони поділяються на провідні та бездротові, а також фотоелементи із дзеркально-лінзовим елементом. Для встановлення перших необхідне прокладання кабелю живлення, бездротові працюють з відбивачем або на батарейках.