СТВОРЮЄМО ІДЕАЛЬНУ ПАРКУВАЛЬНУ ЗОНУ З ВИКОРИСТАННЯМ ВИСУВНИХ БОЛЛАРДІВ

Foto #1

ДОРОЖНІ БАР'ЄРИ-БОЛЛАРДИ: ОСОБЛИВОСТІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА ТЕХНІЧНІ МОЖЛИВОСТІ

Паркувальні стовпчики випускаються в механічною і автоматичною конфігураціях. Вони являють собою міцну сталеву конструкцію циліндричної форми, основа якої кріпиться до поверхні асфальту. Деякі моделі випускаються також в стаціонарній модифікації, тобто, нерухомою. Механічні моделі управляються вручну. А паркувальні стовпчики автоматичні управляються дистанційно з пульта або іншого пристрою. Найбільш поширеними моделями є болларди діаметром 200-350 мм і висотою 500-1000 мм. Для вибору оптимального рішення необхідно враховувати такі параметри як призначення об'єкта, його інженерна інфраструктура, маса і габарити транспортних засобів, клімат. Автоматичні бар'єри встановлюються тільки на тих територіях, на яких монтаж дозволений законодавством. Сюди відносяться паркінги ве ликих ТЦ, банків, адміністративних установ.Foto #2

МЕХАНІЗМИ ДІЇ І ЄВРОПЕЙСЬКІ МОДЕЛІ АВТОМАТИЧНИХ ПІДЙОМНИХ БЛОКІРАТОРІВ

Перевагами боллардiв по праву вважаються зручність і легкість експлуатації, довговічність, ергономічність і естетичний зовнішній вигляд. Вони ефективно перешкоджають несанкціонованому проїзду автотранспорту на різних територіях. Хорошим варіантом для обмеження є установка ланцюгових бар'єрів - двох стовпчиків, з'єднаних металевим канатом: Автоматичні конструкції представлені в електромеханічної, гідравлічної і пневматичної версіях. У закритому положенні верхня частина (яка як раз і виступає огорожею) знаходиться під землею. Механізми монтуються там, де потрібен контроль в'їзду або резервування місця. При відкритті складна штанга виїжджає над рівнем землі, обмежуючи можливість потрапляння на територію за допомогою транспорту. Боллард піднімається протягом декількох секунд. Всі види пристроїв відрізняються ударостойкостью і працездатністю навіть при зіткненні.

Одним з популярних виробників контрольно-пропускних механізмів є італійський завод BFT. В асортименті виробника представлені напів і повністю автоматичні моделі, стаціонарні, газові, антивандальні, гідравлічні. Для виготовлення механізмів застосовується нержавіюча сталь і полімерне покриття. Товщина металу становить від 3 до 30 мм.

Foto #3

АВТОМАТИЧНІ ШЛАГБАУМИ З ДИСТАНЦІЙНИМ УПРАВЛІННЯМ: КОЛИ ВАРТО ВСТАНОВИТИ ЦЕ ПРОПУСКНА ОБЛАДНАННЯ?

Огородження у вигляді стовпів в мобільній версії не можуть встановлюватися в умовах особливо низьких температур, оскільки їх працездатність буде порушена. У цьому випадку варто розглянути електричний шлагбаум для паркування. Устаткування являє собою тумбу з двигуном, редуктором, балансування пружиною і стрілою завдовжки 2-6 м. Шлагбауми можуть використовуватися і на більш широких проїздах за умови синхронізації двох пристроїв. Швидкість відкривання складає в залежності від рішення близько 1,5-10 сек. Вони ефективно застосовуються на стоянках різної площі, територіях аеропортів, торгових і бізнес-центрів, адміністративних будівель і об'єктах громадського користування. Також можна встановлювати шлагбаум у дворі багатоквартирного будинку, де потрібнe регулювання автотранспорту та збереження паркувальних місць. В якості додаткового оснащення пропонується телескопічна стріла, світлофор або сигнальна лампа, пульти дистанційного керування в потрібній кількості. У стандарті часто представлені відображають наклейки на планку.

Foto #4

ДЕ ЗАМОВИТИ ВИГОТОВЛЕННЯ І МОНТАЖ ШЛАГБАУМ НА ПУЛЬТІ ДИСТАНЦІЙНОГО КЕРУВАННЯ АБО АВТОМАТИЧНИХ БОЛЛАРДИ?

Контрольно-пропускні механізми застосовуються на об'єктах, де потрібно блокування руху, розмежування пішохідних доріжок, регулювання проїзду і захист периметра. Фахівці «Тестум ЮА» готові підібрати найкраще рішення за технічними характеристиками і вартості. Це можуть бути частково або повністю автоматичні пристрої, механічні, стаціонарні. Щоб встановити шлагбаум або боллард по найбільш вигідною вартості, зверніться за комплексної послугою до наших фахівців. Отримайте консультацію або попередній розрахунок вартості, звернувшись до наших менеджерів:
+38(099) 324 71 66
+38(068) 324 71 66