СТВОРЮЄМО ІДЕАЛЬНУ ПАРКУВАЛЬНУ ЗОНУ З ВИКОРИСТАННЯМ ВИСУВНИХ БОЛЛАРДІВ

Для перекриття ділянок дороги застосовується різне контрольно-пропускний обладнання. Найбільш швидкодіючими і зручними варіантами є електричні шлагбауми і висувні болларди. Обидві категорії товарів характеризуються широким асортиментом моделей з різними технічними можливостями і списком опцій. І автоматичні шлагбауми, і паркувальні обмежувачі-болларди ефективно застосовуються для регулювання транспортного потоку. Кожне з рішень може стати оптимальним для конкретної ситуації, але для початку необхідно розібратися, у чому вони схожі і чим відрізняються.

ДОРОЖНІ БАР'ЄРИ-БОЛЛАРДИ: ОСОБЛИВОСТІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА ТЕХНІЧНІ МОЖЛИВОСТІ

Паркувальні стовпчики випускаються в механічною і автоматичною конфігураціях. Вони являють собою міцну сталеву конструкцію циліндричної форми, основа якої кріпиться до поверхні асфальту. Деякі моделі випускаються також в стаціонарній модифікації, тобто, нерухомою. Механічні моделі управляються вручну. А паркувальні стовпчики автоматичні управляються дистанційно з пульта або іншого пристрою. Найбільш поширеними моделями є болларди діаметром 200-350 мм і висотою 500-1000 мм. Для вибору оптимального рішення необхідно враховувати такі параметри як призначення об'єкта, його інженерна інфраструктура, маса і габарити транспортних засобів, клімат. Автоматичні бар'єри встановлюються тільки на тих територіях, на яких монтаж дозволений законодавством. Сюди відносяться паркінги ве ликих ТЦ, банків, адміністративних установ.

МЕХАНІЗМИ ДІЇ І ЄВРОПЕЙСЬКІ МОДЕЛІ АВТОМАТИЧНИХ ПІДЙОМНИХ БЛОКІРАТОРІВ

Перевагами боллардiв по праву вважаються зручність і легкість експлуатації, довговічність, ергономічність і естетичний зовнішній вигляд. Вони ефективно перешкоджають несанкціонованому проїзду автотранспорту на різних територіях. Хорошим варіантом для обмеження є установка ланцюгових бар'єрів - двох стовпчиків, з'єднаних металевим канатом: Автоматичні конструкції представлені в електромеханічної, гідравлічної і пневматичної версіях. У закритому положенні верхня частина (яка як раз і виступає огорожею) знаходиться під землею. Механізми монтуються там, де потрібен контроль в'їзду або резервування місця. При відкритті складна штанга виїжджає над рівнем землі, обмежуючи можливість потрапляння на територію за допомогою транспорту. Боллард піднімається протягом декількох секунд. Всі види пристроїв відрізняються ударостойкостью і працездатністю навіть при зіткненні.

Комментариев
Показано 1 - 6 из 19 (4 страницы)