СТВОРЮЄМО ІДЕАЛЬНУ ПАРКУВАЛЬНУ ЗОНУ З ВИКОРИСТАННЯМ ВИСУВНИХ БОЛЛАРДІВ

Для перекриття ділянок дороги застосовується різне контрольно-пропускний обладнання. Найбільш швидкодіючими і зручними варіантами є електричні шлагбауми і висувні болларди. Обидві категорії товарів характеризуються широким асортиментом моделей з різними технічними можливостями і списком опцій. І автоматичні шлагбауми, і паркувальні обмежувачі-болларди ефективно застосовуються для регулювання транспортного потоку. Кожне з рішень може стати оптимальним для конкретної ситуації, але для початку необхідно розібратися, у чому вони схожі і чим відрізняються.

ДОРОЖНІ БАР'ЄРИ-БОЛЛАРДИ: ОСОБЛИВОСТІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА ТЕХНІЧНІ МОЖЛИВОСТІ

Паркувальні стовпчики випускаються в механічною і автоматичною конфігураціях. Вони являють собою міцну сталеву конструкцію циліндричної форми, основа якої кріпиться до поверхні асфальту. Деякі моделі випускаються також в стаціонарній модифікації, тобто, нерухомою. Механічні моделі управляються вручну. А паркувальні стовпчики автоматичні управляються дистанційно з пульта або іншого пристрою. Найбільш поширеними моделями є болларди діаметром 200-350 мм і висотою 500-1000 мм. Для вибору оптимального рішення необхідно враховувати такі параметри як призначення об'єкта, його інженерна інфраструктура, маса і габарити транспортних засобів, клімат. Автоматичні бар'єри встановлюються тільки на тих територіях, на яких монтаж дозволений законодавством. Сюди відносяться паркінги ве ликих ТЦ, банків, адміністративних установ.

МЕХАНІЗМИ ДІЇ І ЄВРОПЕЙСЬКІ МОДЕЛІ АВТОМАТИЧНИХ ПІДЙОМНИХ БЛОКІРАТОРІВ

Перевагами боллардiв по праву вважаються зручність і легкість експлуатації, довговічність, ергономічність і естетичний зовнішній вигляд. Вони ефективно перешкоджають несанкціонованому проїзду автотранспорту на різних територіях. Хорошим варіантом для обмеження є установка ланцюгових бар'єрів - двох стовпчиків, з'єднаних металевим канатом: Автоматичні конструкції представлені в електромеханічної, гідравлічної і пневматичної версіях. У закритому положенні верхня частина (яка як раз і виступає огорожею) знаходиться під землею. Механізми монтуються там, де потрібен контроль в'їзду або резервування місця. При відкритті складна штанга виїжджає над рівнем землі, обмежуючи можливість потрапляння на територію за допомогою транспорту. Боллард піднімається протягом декількох секунд. Всі види пристроїв відрізняються ударостойкостью і працездатністю навіть при зіткненні.

Комментариев

Проведення живлення для відкатної автоматики

В одній із попередніх статей ми розглянули вимоги до підготовки електропроводки для розпашних моторів, а сьогодні розповімо про особливості розведення кабелів до відсувної автоматики. 

Комментариев

Як вручну відкрити ворота при відключенні електрики

Немає нічого дратівливого, ніж зіткнутися в самий невідповідний момент із ситуацією, коли відключили електрику планово або позапланово, а вам необхідно відчинити гаражні двері. Або ж кудись зник пульт управління, виникла надзвичайна ситуація, яка потребує якнайшвидшого відкриття воріт. Ця неприємність знайома багатьом, тому далі пропонуємо кілька варіантів рішень, як у ручному режимі відкрити різні види автоматичних воріт.

Комментариев

Як вибрати ворота для приватного будинку?

Як вибрати ворота для приватного будинку?

Безпека та комфорт у приватному будинку залежать від того, якою будуть ворота. Покупку ускладнює не лише це. Ціна, складність та типи конструкції, різноманітність моделей роблять вибір справді непростим.

Ми допоможемо вам розібратись. Читайте статтю, щоб зрозуміти, які вибрати ворота для будинку, дачі чи іншого об'єкта. Різні види воріт (розпашні, відкатні) підходять під різні об'єкти і, звичайно, бюджет.

Комментариев