Каждый день мы становимся лучше благодаря Вам ― «Тестум-UA»

Наши покупатели отмечают стильный дизайн, функциональность и высокое качество товаров «Тестум-UA», благодаря широкому ассортименту продукции которая доступна в интернет-магазине. В данном разделе вы можете ознакомиться с отзывами тех, кто уже использует ворота, роллеты или автоматику лучшых брендов.

Оставить отзыв

Отзыв 1

Оценка 5

29 Кві 2024

Гарно дякую фірмі Тестум, за гарно виконану професійну роботу, злагоджена робота усієї команди: від консультації, заміру до монтажу. Показали, що є кращими в своїй діяльності, гаражні ворота просто бомба... Колір чудово підійшов під дизайн будинку. Ми з чоловіком ДУЖЕ задоволені )

Читать полностью Свернуть

Отзыв 2

Оценка 5

28 Кві 2024

В цій компанії працюють дуже швидко, як тільки заміряли, вже через пару днів ворота були втановленні ) хлопці монтажники профі свого діла! Власне в офісі всі привітні, дуже гарно обслуговують.

Читать полностью Свернуть

Отзыв 3

Оценка 5

26 Кві 2024

Гарна автоматика за свою ціну. Легка в установці. Головне виконує свої функції. Подивимося як вона буде працювати через декілька років, а поки що, працює гарно. Дякую за швидкий монтаж та хороше відношення.

Читать полностью Свернуть

Отзыв 4

Оценка 5

25 Кві 2024

Придбав у вас автоматику для воріт Гант. Неймовірно зручне рішення. Швидко відкриває та закриває ворота, забезпечує безпеку. Дуже задоволений!!!

Читать полностью Свернуть

Отзыв 5

Оценка 5

16 Кві 2024

Знаходжуся в Львові купив автоматику через добу отримав (сплатив на картку), через два дні надіслали людину культурно красиво все. Дякую дуже приємно працювати. Усім рекомендую до співпраці даного виконавця Тестум-UA!!! Бажаю процвітання та хороших клієнтів!

Читать полностью Свернуть

Отзыв 6

Оценка 5

12 Кві 2024

Все чудово все сподобалось - від консультації менеджера до монтажу. Хлопці молодці приїхали доволі швидко. Роботу виконали швидко і акуратно встановили. Дякую.

Читать полностью Свернуть

Отзыв 7

Оценка 5

29 Бер 2024

Замовив автоматику для воріт, щоб уже не бігати відривати, закривати, дуже зручною. Роботою компанії Тестум-UA дуже задоволений, рекомендую! Швидко, якісно, а головне доступно. Автоматику брав фірми GANT.

Читать полностью Свернуть

Отзыв 8

Оценка 5

29 Бер 2024

Відмінна робота!!! Хочу подякувати компаніі Тестум за неймовірно гарні гаражні ворота!! Ви справжні професіонали свого діла!!! Менеджери проконсультують вас повністю: починаючи від вибору закінчуючи фурнітурою. Монтажники, в свою чергу, швидко та якісно іх установлять!!! Дякую за замовлення та сервіс!!

Читать полностью Свернуть

Отзыв 9

Оценка 5

07 Бер 2024

Нарешті завершено монтування автоматики для наших воріт! Дуже вдячні команді Testum-UA за професійну, швидку та якісну роботу. Підібрали комплект автоматики BFT Deimos AC A600 в кількості 2 одиниці. Зібрали та змонтували доволі швидко - за лічені години. Все працює на ВІДМІННО! Рекомендую даного підрядника, як надійного партнера!!!

Читать полностью Свернуть

Отзыв 10

Оценка 5

05 Бер 2024

Збудував будинок і хотілося більш зручнішого заїзду вдвір. Компанію Тестум порекомендували хороші знайомі. Зателефонував, прокунсультували та порадили встановити автоматику на ворота фірми BFT. Усі роботи було виконано фахівцями точно вчасно. Автоматика працює, як і було обіцяно — без збоїв, навіть якщо електроенергію відключили. Якість робіт і самих воріт перевершили очікування. Якщо хтось має сумніви — звертайтеся і ви не пошкодуєте!

Читать полностью Свернуть